Zdolność produkcyjna - 800 ton na dobę

O NAS

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. powstał w 1991 roku. Obecnie jest to jeden z największych Młynów w Polsce - prężnie funkcjonujący zespół trzech linii przemiałowych: żyta i pszenicy o łącznej zdolności produkcyjnej 800 t na dobę.

Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny i urządzenia. Ogromnym atutem młyna jest istniejąca mieszalnia mąk, pozwalająca na uzyskanie wysokiej jakości produktów. Mieszalnia posiada magazyny o łącznej pojemności 7000 ton wyrobów gotowych luzem.

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. dostarcza swoje produkty zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Głównymi odbiorcami wyrobów są przede wszystkim piekarnie, makaroniarnie, zakłady cukiernicze, hurtownie spożywcze, sklepy sieciowe, a także mieszalnie pasz i rolnicy. Sprzedajemy mąki workowane, paczkowane, luzem w mąkowozach.

Nowoczesne technologie zastosowane w procesie produkcyjnym umożliwiają wytworzenie szerokiej gamy produktów. Oferta handlowa obejmuje typowe mąki pszenne i żytnie jak również mąki specjalistyczne produkowane na indywidualne zamówienie odbiorcy.

Zakład posiada możliwość konfekcji produkowanego asortymentu w opakowania o różnorodnych gramaturach. Znacząca część sprzedawanych wyrobów dostarczana jest do odbiorców luzem w mąkowozach.

W Firmie funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania na zgodność z: FSSC 22000 – System zarządzenia bezpieczeństwem żywności; Standard zapewnienia bezpieczeństwa pasz GMP+B1- Produkcja, handel i usługi, System produkcji ekologicznej oraz Jakość Tradycja. Wymienione systemy warunkują realizację założonych celów polityki jakościowej. Te idee wspierają zorganizowane działy technologiczne, do których należą: laboratorium surowca, mieszalnia mąk, dział kontroli jakości a także doświadczalna piekarnia.

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. nieustannie rozwija się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i korzystaniu z najnowszych osiągnięć techniki w branży młynarskiej.

CERTYFIKATY

INTERCHEMALL Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o.
Jelenie 66
07-302 Ostrów Mazowiecka 3

Dojazd
{t.} +48 29 645 75 60
{f.} +48 29 645 75 90